Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na lepence
Výška: 66 cm, šířka: 47 cm, rámování: 76 x 56,3 cm
Konec aukce: 29.05.2023 18:47
Dosažená cena: 900 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
900 Kč | 29.4.2023 21:53:31 |