Signováno vpravo dole, zaskleno.
Výška: 28 cm, šířka: 31 cm, rámování: 53,6 x 55,6 cm
Konec aukce: 20.03.2023 22:58
Dosažená cena: 1 000 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč
Seznam příhozů (2)
1 000 Kč | 20.3.2023 19:23:37 |
900 Kč | 1.3.2023 17:13:49 |