Signováno vpravo dole.
Technika: Olej na kartonu
Výška: 47 cm, šířka: 67 cm, rámování: 50 x 70 cm
Konec aukce: 15.01.2024 22:35
Dosažená cena: 5 100 Kč
Vyvolávací cena: 900 Kč