Signováno vpravo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 46 cm, šířka: 62 cm, rámování: 53 x 69 cm
Konec aukce: 13.06.2022 21:07
Dosažená cena: 800 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
800 Kč | 1.6.2022 19:11:13 |