Signováno vlevo dole
Technika: Olej na plátně
Výška: 60,5 cm, šířka: 74 cm, rámování: 72,5 x 85 cm
Konec aukce: 18.07.2022 19:27
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 2 500 Kč