Aljo Beran (15. dubna 1907, Krakov – 22. října 1990, Olomouc) byl malíř, který je svou tvorbou neoddělitelně spjat s městem Olomoucí a jejím okolím.
Signováno vlevo dole
Signováno vlevo dole
Technika: Olej na kartonu
Výška: 65 cm, šířka: 50 cm, rámování: 81 x 66 cm
Konec aukce: 12.07.2021 19:04
Dosažená cena: 6 800 Kč
Vyvolávací cena: 2 600 Kč