Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50 x 116 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 19:48
Dosažená cena: 13 100 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Seznam příhozů (39)