Signováno vlevo dole, zaskleno. Vzadu štítek z galerie.
Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof.Langera, poté na VŠUP v Praze u prof.Strnadela a J.Baucha (1963). Dlouhou dobu byl středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvaš - akvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Technika: Akvarel
Výška: 29,7 cm, šířka: 41,7 cm, rámování: 37,2 x 49,2 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 10.05.2020 19:38
Dosažená cena: 4 700 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč