Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51 x 117 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 24.04.2023 19:49
Dosažená cena: 21 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (30)