81. Zima na Valašsku

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51 x 117 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 19:29

Dosažená cena: 8 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (29)

4 600 Kč16.7.2022 15:27:07
4 400 Kč15.7.2022 23:22:47
4 200 Kč15.7.2022 08:37:10
4 000 Kč15.7.2022 08:37:07 (limit 13.7.2022 17:17:11)
4 000 Kč15.7.2022 08:37:07
3 800 Kč15.7.2022 08:37:05 (limit 13.7.2022 17:17:11)
3 600 Kč15.7.2022 08:37:04
3 400 Kč13.7.2022 17:17:11 (limit 13.7.2022 17:17:11)
3 200 Kč13.7.2022 16:04:29 (limit 13.7.2022 16:04:29)
3 000 Kč13.7.2022 16:04:29 (limit 11.7.2022 20:28:56)
2 600 Kč11.7.2022 20:28:56 (limit 11.7.2022 20:28:56)
2 400 Kč11.7.2022 10:43:18 (limit 7.7.2022 10:46:42)
2 400 Kč11.7.2022 10:43:18
2 200 Kč27.6.2022 21:39:41