Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof.Langera , poté na VŠUP v Praze u prof.Strnadela a J.Baucha ( 1963). Dlouhou dobu byl středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvašakvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vpravo dole, na zadní straně autorský certifikát
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 35 cm, šířka: 50 cm, rámování: 49 x 64 cm
Konec aukce: 12.07.2021 19:20
Dosažená cena: 4 300 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč