Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof. Langera , poté na VŠUP v Praze u prof. Strnadela a J. Baucha (1963). Dlouhou dobu byla středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvašakvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 35 cm, šířka: 102,5 cm, rámování: 49,2 x 116,5 cm
Konec aukce: 30.11.2020 19:20
Dosažená cena: 8 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Seznam příhozů (34)