Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 48,5 x 114,5 cm
Konec aukce: 22.07.2024 19:20
Dosažená cena: 14 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (40)