71. Předjaří u chalup II.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 48,5 x 114,5 cm

Konec aukce: 22.07.2024 19:20

Dosažená cena: 14 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (40)

8 000 Kč22.7.2024 07:43:39 (limit 22.7.2024 07:43:39)
7 700 Kč19.7.2024 08:31:46
7 400 Kč19.7.2024 08:31:32 (limit 19.7.2024 07:41:58)
7 100 Kč19.7.2024 08:31:32
6 800 Kč19.7.2024 07:41:58 (limit 19.7.2024 07:41:58)
6 500 Kč18.7.2024 12:51:57
5 900 Kč15.7.2024 16:11:59 (limit 10.7.2024 16:09:13)
5 700 Kč15.7.2024 16:11:59
5 400 Kč15.7.2024 16:11:52 (limit 10.7.2024 16:09:13)
5 100 Kč15.7.2024 16:11:52
4 900 Kč10.7.2024 16:09:13 (limit 10.7.2024 16:09:13)
4 700 Kč10.7.2024 11:38:20
4 500 Kč10.7.2024 11:38:17 (limit 3.7.2024 17:15:19)
4 500 Kč10.7.2024 11:38:17
4 300 Kč10.7.2024 11:38:14 (limit 3.7.2024 17:15:19)