67. Krajina ze vsetínska V.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51 x 116,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 19:23

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (47)

24 500 Kč6.4.2022 19:18:43 (limit 6.4.2022 19:16:49)
24 000 Kč6.4.2022 19:18:43
23 500 Kč6.4.2022 19:14:24 (limit 6.4.2022 19:11:42)
23 000 Kč6.4.2022 19:14:24
22 500 Kč6.4.2022 19:10:18 (limit 6.4.2022 19:08:56)
22 000 Kč6.4.2022 19:10:18 (limit 6.4.2022 19:10:18)
20 500 Kč6.4.2022 19:07:11 (limit 6.4.2022 19:07:11)
20 000 Kč6.4.2022 19:07:11 (limit 6.4.2022 19:03:20)
19 500 Kč6.4.2022 19:06:49 (limit 6.4.2022 19:03:20)
19 000 Kč6.4.2022 19:06:49
18 500 Kč6.4.2022 19:04:44 (limit 6.4.2022 19:03:20)
18 000 Kč6.4.2022 19:04:44 (limit 6.4.2022 19:04:44)
17 500 Kč6.4.2022 19:03:20 (limit 6.4.2022 19:03:20)
17 000 Kč6.4.2022 19:03:20 (limit 6.4.2022 19:02:14)
16 000 Kč6.4.2022 19:00:46