67. Krajina ze vsetínska V.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51 x 116,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 19:23

Dosažená cena: 24 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (47)

15 500 Kč6.4.2022 18:56:55
15 000 Kč6.4.2022 18:56:49 (limit 6.4.2022 18:49:42)
14 600 Kč6.4.2022 18:56:49 (limit 6.4.2022 18:56:49)
10 100 Kč6.4.2022 18:55:17 (limit 6.4.2022 18:49:42)
9 800 Kč6.4.2022 18:55:17
9 500 Kč6.4.2022 18:51:57 (limit 6.4.2022 18:49:42)
9 200 Kč6.4.2022 18:51:57
8 900 Kč6.4.2022 18:51:55 (limit 6.4.2022 18:49:42)
8 600 Kč6.4.2022 18:51:55
8 300 Kč6.4.2022 18:49:42 (limit 6.4.2022 18:49:42)
8 000 Kč6.4.2022 18:48:44 (limit 6.4.2022 17:47:25)
7 700 Kč6.4.2022 18:48:44
7 400 Kč6.4.2022 18:05:02 (limit 6.4.2022 17:47:25)
7 100 Kč6.4.2022 18:05:02
6 800 Kč6.4.2022 18:04:52 (limit 6.4.2022 17:47:25)