Technika: Akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 07.03.2022 19:24
Dosažená cena: 15 600 Kč
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Seznam příhozů (44)