61. Krajina ze vsetínska X.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.03.2022 19:24

Dosažená cena: 15 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (44)

4 800 Kč15.2.2022 11:26:28
4 600 Kč15.2.2022 11:26:25 (limit 15.2.2022 10:47:45)
4 400 Kč15.2.2022 11:26:25
4 200 Kč15.2.2022 11:26:23 (limit 15.2.2022 10:47:45)
4 000 Kč15.2.2022 11:26:23
3 800 Kč15.2.2022 11:26:19 (limit 15.2.2022 10:47:45)
3 600 Kč15.2.2022 11:26:19
3 400 Kč15.2.2022 10:47:45 (limit 15.2.2022 10:47:45)
3 200 Kč15.2.2022 10:47:45 (limit 14.2.2022 18:59:41)
2 400 Kč14.2.2022 18:59:01
2 200 Kč9.2.2022 18:54:26
2 000 Kč7.2.2022 19:08:39
1 800 Kč3.2.2022 08:14:13
1 600 Kč2.2.2022 21:47:34