Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 100 cm, rámování: 51 x 117 cm
Konec aukce: 07.11.2022 18:05
Dosažená cena: 22 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (55)