6. Zima na Valašsku

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 100 cm, rámování: 51 x 117 cm

Konec aukce: 07.11.2022 18:05

Dosažená cena: 22 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (55)

8 100 Kč23.10.2022 09:14:12
7 800 Kč22.10.2022 16:42:12 (limit 22.10.2022 16:42:12)
7 500 Kč22.10.2022 16:28:12
7 200 Kč21.10.2022 20:12:35 (limit 21.10.2022 20:12:35)
6 900 Kč21.10.2022 19:59:47
6 600 Kč21.10.2022 19:55:16 (limit 17.10.2022 19:27:00)
6 300 Kč21.10.2022 19:55:16
6 000 Kč17.10.2022 19:27:00 (limit 17.10.2022 19:27:00)
5 700 Kč11.10.2022 15:39:22
5 400 Kč10.10.2022 20:05:44
5 100 Kč10.10.2022 20:05:42 (limit 5.10.2022 22:20:20)
5 100 Kč10.10.2022 20:05:42
4 900 Kč10.10.2022 20:05:40 (limit 5.10.2022 22:20:20)
4 700 Kč10.10.2022 20:05:40
4 500 Kč10.10.2022 20:05:37 (limit 5.10.2022 22:20:20)