5. Podzimní slunce

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno. Vzadu autorský štítek.
Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof.Langera, poté na VŠUP v Praze u prof.Strnadela a J.Baucha (1963). Dlouhou dobu byl středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvaš - akvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Technika: Akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 50 cm, rámování: 45,5 x 59 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 27.10.2019 18:12

Dosažená cena: 7 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (25)

3 600 Kč25.10.2019 13:19:57 (limit 24.10.2019 18:22:24)
3 500 Kč25.10.2019 13:19:55 (limit 24.10.2019 18:22:24)
3 300 Kč25.10.2019 13:19:55
3 100 Kč25.10.2019 13:19:53 (limit 24.10.2019 18:22:24)
2 900 Kč25.10.2019 13:19:53
2 700 Kč25.10.2019 13:19:50 (limit 24.10.2019 18:22:24)
2 500 Kč25.10.2019 13:19:50
2 300 Kč24.10.2019 18:22:24 (limit 24.10.2019 18:22:24)
2 100 Kč10.10.2019 13:50:17
1 900 Kč8.10.2019 00:00:52