Signováno vpravo dole, zaskleno. Vzadu autorský štítek.
Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof.Langera, poté na VŠUP v Praze u prof.Strnadela a J.Baucha (1963). Dlouhou dobu byl středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvaš - akvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Technika: Akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 50 cm, rámování: 45,5 x 59 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 27.10.2019 18:12
Dosažená cena: 7 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Seznam příhozů (25)
| 3 600 Kč | 25.10.2019 13:19:57 (limit 24.10.2019 18:22:24) |
| 3 500 Kč | 25.10.2019 13:19:55 (limit 24.10.2019 18:22:24) |
| 3 300 Kč | 25.10.2019 13:19:55 |
| 3 100 Kč | 25.10.2019 13:19:53 (limit 24.10.2019 18:22:24) |
| 2 900 Kč | 25.10.2019 13:19:53 |
| 2 700 Kč | 25.10.2019 13:19:50 (limit 24.10.2019 18:22:24) |
| 2 500 Kč | 25.10.2019 13:19:50 |
| 2 300 Kč | 24.10.2019 18:22:24 (limit 24.10.2019 18:22:24) |
| 2 100 Kč | 10.10.2019 13:50:17 |
| 1 900 Kč | 8.10.2019 00:00:52 |