49. Krajina ze vsetínska I.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51,5 x 117 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 19:10

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (42)

5 300 Kč11.7.2022 10:45:18 (limit 14.6.2022 10:53:51)
5 000 Kč11.7.2022 10:45:18
4 800 Kč14.6.2022 10:53:42 (limit 14.6.2022 10:53:42)
4 600 Kč14.6.2022 10:53:42 (limit 13.6.2022 21:59:48)
3 300 Kč14.6.2022 10:52:55 (limit 13.6.2022 21:59:48)
3 100 Kč14.6.2022 10:52:55
2 900 Kč14.6.2022 05:29:57 (limit 13.6.2022 21:59:48)
2 700 Kč14.6.2022 05:29:57
2 500 Kč14.6.2022 05:29:24 (limit 13.6.2022 21:59:48)
2 300 Kč14.6.2022 05:29:24
2 100 Kč13.6.2022 21:59:48 (limit 13.6.2022 21:59:48)
1 900 Kč12.6.2022 16:16:19