49. Krajina ze vsetínska I.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51,5 x 117 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 18.07.2022 19:10

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (42)

9 500 Kč18.7.2022 18:50:57 (limit 18.7.2022 18:50:57)
9 200 Kč18.7.2022 18:49:16
8 900 Kč18.7.2022 18:48:33
8 600 Kč18.7.2022 18:45:56
8 300 Kč18.7.2022 18:44:31
8 000 Kč18.7.2022 18:08:14
7 700 Kč18.7.2022 13:43:52
7 400 Kč18.7.2022 13:25:28
7 100 Kč18.7.2022 12:46:13
6 800 Kč16.7.2022 21:21:04
6 500 Kč16.7.2022 15:28:14
6 200 Kč15.7.2022 23:20:34
6 000 Kč15.7.2022 23:20:34 (limit 14.6.2022 10:53:51)
5 900 Kč11.7.2022 10:47:46 (limit 14.6.2022 10:53:51)
5 600 Kč11.7.2022 10:47:46