40. Podzimní den

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 34 cm, šířka: 100 cm, rámování: 48,5 x 114,4 cm

Konec aukce: 05.12.2022 20:34

Dosažená cena: 45 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (81)

9 000 Kč4.12.2022 16:40:03 (limit 4.12.2022 16:40:03)
8 700 Kč4.12.2022 15:39:54
8 400 Kč4.12.2022 15:03:41 (limit 4.12.2022 15:03:41)
8 100 Kč4.12.2022 14:47:32
8 000 Kč4.12.2022 14:47:32 (limit 4.12.2022 13:32:51)
7 800 Kč4.12.2022 14:47:16 (limit 4.12.2022 13:32:51)
7 500 Kč4.12.2022 14:47:16
7 200 Kč4.12.2022 14:46:38 (limit 4.12.2022 13:32:51)
6 900 Kč4.12.2022 14:46:38
6 600 Kč4.12.2022 13:32:51 (limit 4.12.2022 13:32:51)
6 300 Kč4.12.2022 11:52:53
6 000 Kč4.12.2022 11:52:16 (limit 19.11.2022 13:21:54)
5 900 Kč4.12.2022 11:52:16
5 600 Kč26.11.2022 16:51:22 (limit 19.11.2022 13:21:54)
5 300 Kč26.11.2022 16:51:22