4. Bodlák

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 50 cm, šířka: 34 cm, rámování: 68 x 51,5 cm

Konec aukce: 06.12.2022 19:44

Dosažená cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (41)

8 400 Kč6.12.2022 19:32:44 (limit 6.12.2022 19:32:05)
8 100 Kč6.12.2022 19:32:44
7 800 Kč6.12.2022 19:32:18 (limit 6.12.2022 19:32:05)
7 500 Kč6.12.2022 19:32:18
7 200 Kč6.12.2022 19:31:45 (limit 6.12.2022 19:31:31)
6 900 Kč6.12.2022 19:31:45
6 600 Kč6.12.2022 19:31:36 (limit 6.12.2022 19:31:31)
6 300 Kč6.12.2022 19:31:36
6 000 Kč6.12.2022 19:30:23 (limit 6.12.2022 19:30:00)
5 700 Kč6.12.2022 19:30:23
5 400 Kč6.12.2022 19:29:41
5 100 Kč6.12.2022 18:15:42
5 000 Kč6.12.2022 18:15:42 (limit 5.12.2022 16:23:05)
4 900 Kč6.12.2022 18:15:34 (limit 5.12.2022 16:23:05)
4 700 Kč6.12.2022 18:15:34