32. Předjaří na Vsetínsku

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof.Langera, poté na VŠUP v Praze u prof.Strnadela a J.Baucha (1963). Dlouhou dobu byl středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvaš - akvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vpravo dole
, zaskleno
Technika: Akvarel
Výška: 50 cm, šířka: 65 cm, rámování: 65 x 74,5 cm

Konec aukce: 05.04.2020 18:31

Dosažená cena: 8 600 Kč

Vyvolávací cena: 800 Kč

Seznam příhozů (32)

8 600 Kč5.4.2020 17:41:26 (limit 21.3.2020 17:07:28)
8 300 Kč5.4.2020 17:41:26
8 000 Kč26.3.2020 17:17:16 (limit 21.3.2020 17:07:28)
7 700 Kč26.3.2020 17:17:16
7 400 Kč26.3.2020 17:15:45 (limit 21.3.2020 17:07:28)
7 100 Kč26.3.2020 17:15:45
6 800 Kč25.3.2020 20:00:01 (limit 21.3.2020 17:07:28)
6 500 Kč25.3.2020 20:00:01
6 200 Kč19.3.2020 17:51:05 (limit 16.3.2020 16:19:39)
5 900 Kč19.3.2020 17:51:05
5 600 Kč19.3.2020 17:51:00 (limit 16.3.2020 16:19:39)
5 300 Kč19.3.2020 17:51:00
5 000 Kč17.3.2020 19:21:20 (limit 16.3.2020 16:19:39)
4 800 Kč17.3.2020 19:21:20
4 600 Kč17.3.2020 19:21:15 (limit 16.3.2020 16:19:39)