30. Ráno nad krajinou

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 63 cm, šířka: 72 cm, rámování: 77,4 x 86,4 cm

Konec aukce: 12.12.2023 19:29

Dosažená cena: 15 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (30)

7 700 Kč2.12.2023 18:01:04
7 400 Kč14.11.2023 16:02:08 (limit 8.11.2023 17:15:44)
7 100 Kč14.11.2023 16:02:08
6 800 Kč14.11.2023 16:02:03 (limit 8.11.2023 17:15:44)
6 500 Kč14.11.2023 16:02:03
6 200 Kč14.11.2023 15:57:37 (limit 8.11.2023 17:15:44)
5 900 Kč14.11.2023 15:57:37
5 600 Kč14.11.2023 15:57:31 (limit 8.11.2023 17:15:44)
5 300 Kč14.11.2023 15:57:31
5 000 Kč14.11.2023 11:12:09 (limit 8.11.2023 17:15:44)
4 800 Kč14.11.2023 11:12:09
4 600 Kč8.11.2023 17:15:44 (limit 8.11.2023 17:15:44)
4 400 Kč8.11.2023 17:15:44 (limit 5.11.2023 12:19:19)
2 700 Kč5.11.2023 12:19:19 (limit 5.11.2023 12:19:19)
2 500 Kč1.11.2023 22:44:18