30. Podzimní ráno

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský štítek, odrazy skla, obraz je nepoškozený
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 35 cm, šířka: 101 cm, rámování: 50 x 115 cm

Konec aukce: 06.12.2021 18:43

Dosažená cena: 15 500 Kč

Vyvolávací cena: 1 500 Kč

Seznam příhozů (49)

4 900 Kč24.11.2021 19:55:20
4 700 Kč22.11.2021 19:46:35 (limit 22.11.2021 19:46:35)
4 500 Kč22.11.2021 16:04:27
4 400 Kč22.11.2021 16:04:27 (limit 22.11.2021 15:50:55)
4 300 Kč22.11.2021 16:04:22 (limit 22.11.2021 15:50:55)
4 100 Kč22.11.2021 16:04:21
3 900 Kč22.11.2021 16:04:18 (limit 22.11.2021 15:50:55)
3 700 Kč22.11.2021 16:04:18
3 500 Kč22.11.2021 16:04:15 (limit 22.11.2021 15:50:55)
3 300 Kč22.11.2021 16:04:15
3 100 Kč22.11.2021 16:02:40 (limit 22.11.2021 15:50:55)
2 900 Kč22.11.2021 16:02:40
2 700 Kč22.11.2021 15:50:55 (limit 22.11.2021 15:50:55)
2 500 Kč22.11.2021 15:48:17
2 300 Kč21.11.2021 17:09:41