Signováno vpravo dole, zaskleno, na zadní straně autorský štítek, odrazy skla, obraz je nepoškozený
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 35 cm, šířka: 101 cm, rámování: 50 x 115 cm
Konec aukce: 06.12.2021 18:43
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Seznam příhozů (49)