3. Valašská krajina II.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51 x 116,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 18:10

Dosažená cena: 14 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (37)

8 000 Kč6.4.2022 17:05:39 (limit 6.4.2022 17:00:27)
8 000 Kč6.4.2022 17:05:38
7 700 Kč6.4.2022 17:05:33 (limit 6.4.2022 17:00:27)
7 400 Kč6.4.2022 17:05:33
7 100 Kč6.4.2022 17:05:26 (limit 6.4.2022 17:00:27)
6 800 Kč6.4.2022 17:05:26
6 500 Kč6.4.2022 17:00:27 (limit 6.4.2022 17:00:27)
6 200 Kč6.4.2022 16:13:18
6 000 Kč6.4.2022 16:13:18 (limit 6.4.2022 15:08:28)
5 900 Kč6.4.2022 16:13:01 (limit 6.4.2022 15:08:28)
5 600 Kč6.4.2022 16:13:01
5 300 Kč6.4.2022 15:08:28 (limit 6.4.2022 15:08:28)
5 000 Kč6.4.2022 11:57:37
4 100 Kč5.4.2022 16:18:06
3 900 Kč4.4.2022 21:19:57