29. Krajina ze vsetínska IX.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 06.04.2022 18:59

Dosažená cena: 22 500 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (48)

14 000 Kč6.4.2022 18:37:58
13 000 Kč6.4.2022 18:37:09 (limit 6.4.2022 18:35:39)
12 500 Kč6.4.2022 18:37:09
12 000 Kč6.4.2022 18:35:23 (limit 6.4.2022 18:28:51)
11 500 Kč6.4.2022 18:35:23
11 000 Kč6.4.2022 18:35:07 (limit 6.4.2022 18:28:51)
10 500 Kč6.4.2022 18:35:07 (limit 6.4.2022 18:35:07)
9 000 Kč6.4.2022 18:31:12 (limit 6.4.2022 18:28:51)
8 700 Kč6.4.2022 18:31:12
8 400 Kč6.4.2022 18:28:20 (limit 6.4.2022 18:12:40)
8 100 Kč6.4.2022 18:28:20
7 800 Kč6.4.2022 18:27:22 (limit 6.4.2022 18:12:40)
7 500 Kč6.4.2022 18:27:22
7 200 Kč6.4.2022 18:25:53 (limit 6.4.2022 18:12:40)
6 900 Kč6.4.2022 18:25:53