28. Valašská krajina I.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm

Konec aukce: 06.05.2024 19:33

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (82)

11 200 Kč6.5.2024 18:31:57
10 700 Kč6.5.2024 16:03:14
10 200 Kč6.5.2024 16:00:37
9 900 Kč6.5.2024 15:14:36
9 600 Kč6.5.2024 15:09:23
9 300 Kč6.5.2024 05:05:26
9 100 Kč6.5.2024 05:05:26 (limit 6.5.2024 01:41:18)
9 000 Kč6.5.2024 05:05:23 (limit 6.5.2024 01:41:18)
8 700 Kč6.5.2024 05:05:23
8 400 Kč6.5.2024 01:41:18 (limit 6.5.2024 01:41:18)
8 100 Kč4.5.2024 08:44:03
7 800 Kč4.5.2024 08:44:00 (limit 4.5.2024 08:40:30)
7 800 Kč4.5.2024 08:44:00
7 500 Kč4.5.2024 08:39:59
7 200 Kč10.4.2024 17:47:42