Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:33
Dosažená cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (82)
| 11 200 Kč | 6.5.2024 18:31:57 |
| 10 700 Kč | 6.5.2024 16:03:14 |
| 10 200 Kč | 6.5.2024 16:00:37 |
| 9 900 Kč | 6.5.2024 15:14:36 |
| 9 600 Kč | 6.5.2024 15:09:23 |
| 9 300 Kč | 6.5.2024 05:05:26 |
| 9 100 Kč | 6.5.2024 05:05:26 (limit 6.5.2024 01:41:18) |
| 9 000 Kč | 6.5.2024 05:05:23 (limit 6.5.2024 01:41:18) |
| 8 700 Kč | 6.5.2024 05:05:23 |
| 8 400 Kč | 6.5.2024 01:41:18 (limit 6.5.2024 01:41:18) |
| 8 100 Kč | 4.5.2024 08:44:03 |
| 7 800 Kč | 4.5.2024 08:44:00 (limit 4.5.2024 08:40:30) |
| 7 800 Kč | 4.5.2024 08:44:00 |
| 7 500 Kč | 4.5.2024 08:39:59 |
| 7 200 Kč | 10.4.2024 17:47:42 |