Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:33
Dosažená cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (82)
| 17 700 Kč | 6.5.2024 19:24:12 |
| 17 200 Kč | 6.5.2024 19:23:57 |
| 16 700 Kč | 6.5.2024 19:23:48 |
| 16 200 Kč | 6.5.2024 19:23:41 |
| 15 700 Kč | 6.5.2024 19:22:51 |
| 15 500 Kč | 6.5.2024 19:22:51 (limit 6.5.2024 19:22:15) |
| 15 200 Kč | 6.5.2024 19:22:23 (limit 6.5.2024 19:22:15) |
| 14 700 Kč | 6.5.2024 19:22:23 |
| 14 200 Kč | 6.5.2024 19:21:56 |
| 13 700 Kč | 6.5.2024 19:11:29 |
| 13 200 Kč | 6.5.2024 18:32:03 |
| 13 000 Kč | 6.5.2024 18:32:03 (limit 6.5.2024 16:42:48) |
| 12 700 Kč | 6.5.2024 18:32:00 (limit 6.5.2024 16:42:48) |
| 12 200 Kč | 6.5.2024 18:32:00 |
| 11 700 Kč | 6.5.2024 18:31:57 (limit 6.5.2024 16:42:48) |