Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:33
Dosažená cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (82)
| 25 000 Kč | 6.5.2024 19:26:32 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 24 500 Kč | 6.5.2024 19:26:32 |
| 24 000 Kč | 6.5.2024 19:26:28 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 23 500 Kč | 6.5.2024 19:26:28 |
| 23 000 Kč | 6.5.2024 19:26:22 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 22 500 Kč | 6.5.2024 19:26:22 |
| 22 000 Kč | 6.5.2024 19:26:16 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 21 500 Kč | 6.5.2024 19:26:16 |
| 21 000 Kč | 6.5.2024 19:26:10 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 20 500 Kč | 6.5.2024 19:26:10 |
| 20 000 Kč | 6.5.2024 19:25:47 |
| 19 500 Kč | 6.5.2024 19:25:37 |
| 19 000 Kč | 6.5.2024 19:25:22 (limit 6.5.2024 19:24:51) |
| 18 700 Kč | 6.5.2024 19:25:22 |
| 18 200 Kč | 6.5.2024 19:24:51 (limit 6.5.2024 19:24:51) |