28. Valašská krajina I.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm

Konec aukce: 06.05.2024 19:33

Dosažená cena: 40 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (82)

32 500 Kč6.5.2024 19:27:19
32 000 Kč6.5.2024 19:27:16 (limit 6.5.2024 19:26:02)
31 500 Kč6.5.2024 19:27:16
31 000 Kč6.5.2024 19:27:06 (limit 6.5.2024 19:26:02)
30 500 Kč6.5.2024 19:27:06
30 000 Kč6.5.2024 19:27:04 (limit 6.5.2024 19:26:02)
29 500 Kč6.5.2024 19:27:04
29 000 Kč6.5.2024 19:27:02 (limit 6.5.2024 19:26:02)
28 500 Kč6.5.2024 19:27:02
28 000 Kč6.5.2024 19:26:48 (limit 6.5.2024 19:26:02)
27 500 Kč6.5.2024 19:26:48
27 000 Kč6.5.2024 19:26:44 (limit 6.5.2024 19:26:02)
26 500 Kč6.5.2024 19:26:43
26 000 Kč6.5.2024 19:26:39 (limit 6.5.2024 19:26:02)
25 500 Kč6.5.2024 19:26:39