Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Konec aukce: 06.05.2024 19:33
Dosažená cena: 40 000 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (82)
| 32 500 Kč | 6.5.2024 19:27:19 |
| 32 000 Kč | 6.5.2024 19:27:16 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 31 500 Kč | 6.5.2024 19:27:16 |
| 31 000 Kč | 6.5.2024 19:27:06 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 30 500 Kč | 6.5.2024 19:27:06 |
| 30 000 Kč | 6.5.2024 19:27:04 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 29 500 Kč | 6.5.2024 19:27:04 |
| 29 000 Kč | 6.5.2024 19:27:02 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 28 500 Kč | 6.5.2024 19:27:02 |
| 28 000 Kč | 6.5.2024 19:26:48 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 27 500 Kč | 6.5.2024 19:26:48 |
| 27 000 Kč | 6.5.2024 19:26:44 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 26 500 Kč | 6.5.2024 19:26:43 |
| 26 000 Kč | 6.5.2024 19:26:39 (limit 6.5.2024 19:26:02) |
| 25 500 Kč | 6.5.2024 19:26:39 |