25. Dědina pod horami

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51,7 x 117,3 cm

Konec aukce: 11.12.2023 19:25

Dosažená cena: 15 100 Kč

Vyvolávací cena: 5 000 Kč

Seznam příhozů (29)

8 900 Kč11.12.2023 12:14:34
8 600 Kč11.12.2023 12:14:32 (limit 6.12.2023 21:34:35)
8 300 Kč11.12.2023 12:14:32
8 000 Kč11.12.2023 12:14:28 (limit 6.12.2023 21:34:35)
7 700 Kč11.12.2023 12:14:28
7 400 Kč20.11.2023 16:33:56 (limit 20.11.2023 16:33:56)
7 100 Kč19.11.2023 14:04:49
6 800 Kč14.11.2023 15:57:00
6 500 Kč14.11.2023 15:56:57 (limit 5.11.2023 12:18:47)
6 200 Kč14.11.2023 15:56:57
5 900 Kč14.11.2023 15:52:54 (limit 5.11.2023 12:18:47)
5 600 Kč14.11.2023 15:52:54
5 300 Kč5.11.2023 12:18:47 (limit 5.11.2023 12:18:47)
5 000 Kč1.11.2023 22:42:08