Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 49,2 x 116,2 cm
Konec aukce: 15.01.2024 19:21
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (43)
| 4 900 Kč | 19.12.2023 19:34:49 |
| 4 700 Kč | 18.12.2023 23:23:25 |
| 4 500 Kč | 16.12.2023 16:13:56 |
| 4 300 Kč | 16.12.2023 11:36:41 |
| 4 100 Kč | 16.12.2023 11:36:39 (limit 11.12.2023 16:20:30) |
| 3 900 Kč | 16.12.2023 11:36:39 |
| 3 700 Kč | 16.12.2023 11:36:37 (limit 11.12.2023 16:20:30) |
| 3 500 Kč | 16.12.2023 11:36:37 |
| 3 300 Kč | 16.12.2023 11:36:35 (limit 11.12.2023 16:20:30) |
| 3 100 Kč | 16.12.2023 11:36:35 |
| 2 900 Kč | 16.12.2023 11:36:32 (limit 11.12.2023 16:20:30) |
| 2 700 Kč | 16.12.2023 11:36:32 |
| 2 500 Kč | 11.12.2023 16:20:30 (limit 11.12.2023 16:20:30) |