Signováno vpravo dole, zaskleno.
Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 49,2 x 116,2 cm
Konec aukce: 15.01.2024 19:21
Dosažená cena: 15 500 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (43)
| 9 000 Kč | 13.1.2024 10:47:18 |
| 8 700 Kč | 4.1.2024 17:47:24 |
| 8 400 Kč | 3.1.2024 20:27:36 |
| 8 100 Kč | 2.1.2024 17:23:05 |
| 7 800 Kč | 2.1.2024 17:18:48 |
| 7 500 Kč | 2.1.2024 17:18:46 (limit 2.1.2024 12:47:20) |
| 7 500 Kč | 2.1.2024 17:18:46 |
| 7 200 Kč | 2.1.2024 17:18:42 (limit 2.1.2024 12:47:20) |
| 6 900 Kč | 2.1.2024 17:18:42 |
| 6 600 Kč | 2.1.2024 12:47:20 (limit 2.1.2024 12:47:20) |
| 6 300 Kč | 2.1.2024 12:19:55 |
| 6 000 Kč | 25.12.2023 17:35:43 |
| 5 700 Kč | 25.12.2023 11:42:15 |
| 5 400 Kč | 24.12.2023 12:36:38 |
| 5 100 Kč | 21.12.2023 19:35:33 |