Signováno tužkou vpravo dole, zaskleno, garantujeme pravost a originalitu díla.
Výška: 26,6 cm, šířka: 12,4 cm, rámování: 47 x 30,5 cm
Konec aukce: 20.03.2023 21:35
Dosažená cena: 1 200 Kč
Vyvolávací cena: 800 Kč
Seznam příhozů (3)