21. Krajina - rok 1952

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 40,5 cm, šířka: 58 cm, rámování: 46 x 63,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 29.05.2023 18:20

Dosažená cena: 8 600 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (27)

8 600 Kč29.5.2023 18:12:42
8 300 Kč18.5.2023 16:25:49
8 000 Kč18.5.2023 16:24:05 (limit 9.5.2023 08:41:46)
7 800 Kč18.5.2023 16:24:05
7 500 Kč18.5.2023 16:24:02 (limit 9.5.2023 08:41:46)
7 200 Kč18.5.2023 16:24:02
6 900 Kč10.5.2023 19:06:09 (limit 9.5.2023 08:41:46)
6 600 Kč10.5.2023 19:06:09
6 300 Kč10.5.2023 19:05:42 (limit 9.5.2023 08:41:46)
6 000 Kč10.5.2023 19:05:42
5 700 Kč9.5.2023 08:41:46 (limit 9.5.2023 08:41:46)
5 400 Kč8.5.2023 23:20:17
5 100 Kč6.5.2023 19:04:56
5 000 Kč6.5.2023 19:04:57 (limit 27.4.2023 09:31:32)
4 900 Kč6.5.2023 19:04:53 (limit 27.4.2023 09:31:32)