20. Ráno nad jezerem

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof.Langera , poté na VŠUP v Praze u prof.Strnadela a J.Baucha ( 1963). Dlouhou dobu byl středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvašakvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Signováno vlevo dole, na zadní straně autorský certifikát
Technika: Olej na překližce
Výška: 34 cm, šířka: 50 cm, rámování: 50 x 66 cm

Konec aukce: 07.06.2021 18:19

Dosažená cena: 9 600 Kč

Vyvolávací cena: 1 200 Kč

Seznam příhozů (32)

1 400 Kč3.5.2021 10:24:29
1 200 Kč1.5.2021 18:50:48