180. Podzim na Valašsku

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole.
Technika: Akvarel
Výška: 41 cm, šířka: 100 cm, rámování: 55 x 114 cm

Konec aukce: 09.12.2025 21:08

Dosažená cena: 7 100 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (21)

3 400 Kč9.12.2025 20:48:41
3 200 Kč9.12.2025 20:34:58
3 000 Kč9.12.2025 20:34:28 (limit 9.12.2025 20:27:41)
2 900 Kč9.12.2025 20:34:28
2 700 Kč9.12.2025 20:27:41 (limit 9.12.2025 20:27:41)
2 500 Kč9.12.2025 12:50:10