173. Zima na Valašsku II.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 103 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.05.2022 21:07

Dosažená cena: 26 000 Kč

Vyvolávací cena: 2 500 Kč

Seznam příhozů (58)

19 000 Kč9.5.2022 20:37:14
18 500 Kč9.5.2022 20:37:02 (limit 9.5.2022 20:32:24)
18 000 Kč9.5.2022 20:37:02
17 500 Kč9.5.2022 20:36:46 (limit 9.5.2022 20:32:24)
17 000 Kč9.5.2022 20:36:46
16 500 Kč9.5.2022 20:36:22 (limit 9.5.2022 20:32:24)
16 000 Kč9.5.2022 20:36:22 (limit 9.5.2022 20:36:22)
15 500 Kč9.5.2022 20:32:24 (limit 9.5.2022 20:32:24)
15 000 Kč9.5.2022 20:32:24 (limit 9.5.2022 18:19:28)
13 000 Kč9.5.2022 20:31:57 (limit 9.5.2022 18:19:28)
12 500 Kč9.5.2022 20:31:57
12 000 Kč9.5.2022 20:31:47 (limit 9.5.2022 18:19:28)
11 500 Kč9.5.2022 20:31:47
11 000 Kč9.5.2022 20:31:27 (limit 9.5.2022 18:19:28)
10 500 Kč9.5.2022 20:31:27 (limit 9.5.2022 20:31:27)