169. Předjaří u chalup

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 50 cm, šířka: 60 cm, rámování: 63 x 73 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 20.03.2023 22:21

Dosažená cena: 22 200 Kč

Vyvolávací cena: 3 500 Kč

Seznam příhozů (50)

8 400 Kč20.3.2023 20:57:32
8 100 Kč20.3.2023 20:57:08
7 800 Kč20.3.2023 20:53:00
7 500 Kč20.3.2023 20:52:40
7 200 Kč20.3.2023 20:48:02
6 900 Kč20.3.2023 20:47:09
6 600 Kč20.3.2023 20:45:51
6 300 Kč20.3.2023 20:44:14
6 000 Kč20.3.2023 20:43:31
5 700 Kč20.3.2023 20:34:51
5 400 Kč20.3.2023 19:35:53
5 100 Kč17.3.2023 20:13:11
4 900 Kč14.3.2023 19:45:24
4 700 Kč9.3.2023 08:43:20
4 500 Kč6.3.2023 22:22:59