15. Podzim u chalup

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Signováno vpravo dole. Vzadu autorský štítek a certifikát pravosti.
Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof.Langera, poté na VŠUP v Praze u prof.Strnadela a J.Baucha (1963). Dlouhou dobu byl středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvaš - akvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Technika: Pastel
Výška: 34 cm, šířka: 50 cm, rámování: 48,5 x 64,7 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.04.2020 18:14

Dosažená cena: 7 200 Kč

Vyvolávací cena: 1 900 Kč

Seznam příhozů (20)

2 700 Kč14.3.2020 08:07:16
2 500 Kč10.3.2020 11:52:22
2 300 Kč7.3.2020 21:52:17
2 100 Kč7.3.2020 11:45:54
1 900 Kč7.3.2020 07:46:05