Signováno vpravo dole. Vzadu autorský štítek a certifikát pravosti.
Narozen v Hrozenkově. Studoval ŠUŘ v Brně u prof.Langera, poté na VŠUP v Praze u prof.Strnadela a J.Baucha (1963). Dlouhou dobu byl středem jeho zájmu valašská krajina v typické lyrické poloze technikou kvaš - akvarelu. Druhým pólem jeho tvorby je krajina města v dramatičtějším pojetí krajiny jako soubor hmot a jejich vztahů. (Výtvarné centrum Chagall)
Technika: Pastel
Výška: 34 cm, šířka: 50 cm, rámování: 48,5 x 64,7 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.04.2020 18:14
Dosažená cena: 7 200 Kč
Vyvolávací cena: 1 900 Kč