135. Předjaří na Valašsku I.

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51 x 117 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 07.03.2022 20:23

Dosažená cena: 21 100 Kč

Vyvolávací cena: 1 600 Kč

Seznam příhozů (57)

7 700 Kč7.3.2022 19:44:58
7 400 Kč7.3.2022 19:44:40 (limit 7.3.2022 19:22:24)
7 100 Kč7.3.2022 19:44:40
6 800 Kč7.3.2022 19:44:19 (limit 7.3.2022 19:22:24)
6 500 Kč7.3.2022 19:44:19
6 200 Kč28.2.2022 20:59:36 (limit 15.2.2022 10:45:50)
5 900 Kč28.2.2022 20:59:36
5 600 Kč28.2.2022 20:59:29 (limit 15.2.2022 10:45:50)
5 300 Kč28.2.2022 20:59:29
5 000 Kč28.2.2022 20:59:22 (limit 15.2.2022 10:45:50)
4 800 Kč28.2.2022 20:59:22
4 600 Kč15.2.2022 21:24:03 (limit 15.2.2022 10:45:50)
4 400 Kč15.2.2022 21:24:03
4 200 Kč15.2.2022 21:23:58 (limit 15.2.2022 10:45:50)
4 000 Kč15.2.2022 21:23:58