123. Podzimní slunce

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 51,5 x 118 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 09.01.2023 20:17

Dosažená cena: 17 600 Kč

Vyvolávací cena: 3 000 Kč

Seznam příhozů (46)

6 200 Kč3.1.2023 16:59:30
5 900 Kč3.1.2023 14:11:36 (limit 3.1.2023 14:11:36)
5 600 Kč3.1.2023 12:02:21
5 300 Kč3.1.2023 00:09:20
5 000 Kč3.1.2023 00:09:18 (limit 28.12.2022 18:45:28)
5 000 Kč3.1.2023 00:09:18
4 800 Kč3.1.2023 00:09:16 (limit 28.12.2022 18:45:28)
4 600 Kč3.1.2023 00:09:16
4 400 Kč3.1.2023 00:09:15 (limit 28.12.2022 18:45:28)
4 200 Kč3.1.2023 00:09:15
4 000 Kč3.1.2023 00:09:12 (limit 28.12.2022 18:45:28)
3 800 Kč3.1.2023 00:09:12
3 600 Kč28.12.2022 18:45:28 (limit 28.12.2022 18:45:28)
3 400 Kč23.12.2022 21:07:18
3 200 Kč22.12.2022 12:11:12