123. Podvečer

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 116,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.09.2022 20:20

Dosažená cena: 16 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (49)

6 000 Kč28.8.2022 14:29:07 (limit 27.8.2022 12:54:29)
5 700 Kč28.8.2022 14:29:06
5 400 Kč28.8.2022 09:41:54 (limit 27.8.2022 12:54:29)
5 100 Kč28.8.2022 09:41:54
4 900 Kč27.8.2022 12:54:19
4 700 Kč3.8.2022 17:35:31
4 500 Kč3.8.2022 17:01:42
4 300 Kč1.8.2022 12:29:36
4 100 Kč1.8.2022 05:45:09 (limit 27.7.2022 17:21:09)
4 000 Kč1.8.2022 05:45:09
3 800 Kč1.8.2022 05:44:30 (limit 27.7.2022 17:21:09)
3 600 Kč1.8.2022 05:44:30
3 400 Kč31.7.2022 09:50:03 (limit 27.7.2022 17:21:09)
3 200 Kč31.7.2022 09:50:03
3 000 Kč31.7.2022 09:49:59 (limit 27.7.2022 17:21:09)