Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 116,5 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 05.09.2022 20:20
Dosažená cena: 16 700 Kč
Vyvolávací cena: 2 200 Kč
Seznam příhozů (49)