123. Podvečer

Autor: Ilja Hartinger
(1935)

Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 116,5 cm
Signatura: signováno

Konec aukce: 05.09.2022 20:20

Dosažená cena: 16 700 Kč

Vyvolávací cena: 2 200 Kč

Seznam příhozů (49)

10 700 Kč5.9.2022 19:59:33
10 200 Kč5.9.2022 19:58:35 (limit 5.9.2022 18:25:34)
9 900 Kč5.9.2022 19:58:35
9 600 Kč5.9.2022 19:55:32 (limit 5.9.2022 18:25:34)
9 300 Kč5.9.2022 19:55:32
9 000 Kč5.9.2022 18:24:54
8 700 Kč5.9.2022 16:38:21
8 400 Kč5.9.2022 16:03:58
8 100 Kč4.9.2022 23:24:06
7 800 Kč4.9.2022 19:59:41
7 500 Kč4.9.2022 19:53:47
7 200 Kč4.9.2022 12:09:01
6 900 Kč2.9.2022 19:59:16
6 600 Kč1.9.2022 14:47:33
6 300 Kč30.8.2022 11:44:37