Technika: Kvaš - akvarel
Výška: 36 cm, šířka: 102 cm, rámování: 50,5 x 117 cm
Signatura: signováno
Konec aukce: 06.04.2022 19:54
Dosažená cena: 9 300 Kč
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Seznam příhozů (27)